Fatih Terim'in sağlık durumuyla ilgili konuşan Buse Terim: Oradan çok güçlü çıkacak

Buse Terim Bahçekapılı, Yeni tip koronavirüs (Kovid-19) testi pozitif çıkan babasıyla ilgili olarak Instagram hesabının hikaye bölümünden yaptığı açıklamada, 'Hem merak edenler hem de bu mecrada bu kadar takipçi varken birkaç bilgilendirme yapmak istiyorum. Bunun görevim olduğunu düşünüyorum. Babam şu anda iyi, hastanede tedavi altında' dedi.

'SİGARA İÇMEMESİ BİR AVANTAJ'

Babasının kronik rahatsızlığının bulunmamasının ve sigara içmemesinin bir avantaj olduğunu kaydeden Bahçekapılı, "Bunun dışında bekleyeceğiz. Umuyorum her şey iyi olacak ve oradan çok güçlü çıkacak. Tüm iyi dilekleriniz ve mesajlarınız için çok çok teşekkür ediyorum. Mümkünse evden çıkmayın. Lütfen evinizde kendinizi izole edin. Bu hastalığı başkalarına bulaştırma riskini en aza indirin. İnanın bana ailenizden birine bir şey olursa yanına gidemezsiniz, yasak. Öpemezsiniz, kata bile çıkamazsınız. O yüzden bunu düşünün, hayal edin. Çok sevdiğiniz birine bir şey olduğunda yanına gidememeyi ve dokunamamayı düşünün" ifadelerini kullandı.

'ELİMDEN GELİDĞİ KADAR BURADAN BİLGİLENDİRME YAPACAĞIM'

Herkesin dikkat etmesi gerektiğini vurgulayan Bahçekapılı, şu değerlendirmeyi yaptı:

"Lütfen düşünerek hareket edin. Elimden geldiği kadar buradan bilgilendirme yapacağım. Umuyorum ülkece bu süreci minimum hasarla atlatırız."


PAYLAŞ