MHP Grup Başkanvekili Twitter'dan paylaştı: Bahçeli hakkında koronavirüs paylaşımı yapan kişi saldırıya uğradı

 

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli hakkında paylaşımlar yaptığı iddia edilen Avukat İsrafil Kumbasar, bir grup tarafından saldırıya uğradı.

Kumbasar, sosyal medya hesabından yüzündeki yaralara ait fotoğrafı çekerek paylaştı ve MHP’lilere ve Devlet Bahçeli’ye yönelik sert sözler kullandı.

Söz konusu saldırının Kumbasar’ın, “Şu Devlet Bahçeli’ye corona bağışlayacak bir tane hayırsever yok mu” ifadelerinin ardından gerçekleştiği iddia edildi.

MHPLİ VEKİLDEN KÜFÜRLÜ PAYLAŞIM

MHP Milletvekili Cemal Enginyurt, Kumbasar'a ait olduğu iddia edilen paylaşımları sosyal medya hesabında yayınlayarak "İsrafil seni doğuran anneye söz söylemek bize yakışmaz. Lakin baban keşke tuvalete atsaydı da,senin gibi bir zavallı şizofren dünyaya gelmeseydi. Lakin ne yapalım ki gelmişsin. Öyleyse sana söylenecek tek laf kalıyor,tek kelimeyle süzme bir p....n." ifadelerini kullanmıştı.

İsrafil seni doğuran anneye söz söylemek bize yakışmaz. Lakin baban keşke tuvalete atsaydı da,senin gibi bir zavallı şizofren dünyaya gelmeseydi.
Lakin ne yapalım ki gelmişsin. Öyleyse sana söylenecek tek laf kalıyor,tek kelimeyle süzme bir p....n. pic.twitter.com/4lWg2f9eME

— Cemal Enginyurt (@cenginyurt52) March 23, 2020

MHP GRUP BAŞKANVEKİLİ: ŞEREFSİZLİK TESTİ POZİTİF ÇIKMIŞ

MHP Milletvekili ve Grup Başkanvekili Erkan Akçay da Kumbasar’ın kanlı fotoğrafını paylaşarak, “Bu yakışıklı(!)kim? Şerefsizlik testi pozitif çıkmış diyorlar” diye paylaştı.

İşte o paylaşım:


mhp

PAYLAŞ