The Batman'in vizyon tarihi ertelendi

The Batman'in İngiltere'de devam eden çekimlerine koronavirüs salgını nedeni ile süresiz olarak ara verildi. Warner Bros. tarafından yapılan açıklamaya göre, Amerika Birleşik Devletleri'nde (ABD) 25 Haziran 2021'de vizyona girmesi beklenen film, 1 Ekim 2021'e ertelendi. Başrolünde Robert Pattinson'ın olduğu filmin yönetmen koltuğunda ise Matt Reeves oturuyor.

ÇİZGİ ROMANLARDA YER ALMAYAN YENİ KARAKTERLERE HAYAT VERECEK

Filmde Catwoman’ı Zoë Kravitz, Batman çizgi romanlarının en önemli kötü karakterleri arasında yer alan The Riddler’ı Paul Dano, bir diğer ikonik kötü karakter olan Penguin’i Colin Farrell, Komiser Gordon’ı Jeffrey Wright, Alfred’i Andy Serkis, Carmine Falcone’u ise John Turturro canlandırıyor. Ayrıca Peter Sarsgaard ve Juliard’dan yeni mezun olan genç oyuncu Jayme Lawson‘ın da çizgi romanlarda yer almayan yeni karakterlere hayat vereceği açıklandı.

'NOİR BİR BATMAN HİKAYESİ ANLATACAK'

Matt Reeves’in ifadesiyle “noir bir Batman hikâyesi anlatacak” ve kahramanın dedektif yanına odaklanacak olan The Batman’de The Riddler, Penguin, Catwoman gibi Batman çizgi romanlarında önemli yere sahip olan birçok karakter yer alacak.


PAYLAŞ