Arda Turan: Kurban Bayramınız mübarek olsun

19 Mayıs Atatürk'ü Anma, Gençlik ve Spor Bayramı'nı 'Çocuk Bayramı' diye kutlayan eski milli futbolcu Arda Turan, sosyal medya paltformu olan Instagram'dan ironi yaparak, "Kurban Bayramınız mübarek olsun" dedi.

ütüt

'19 MAYIS ULUSAL EGEMENLİK VE ÇOCUK BAYRAMI'NI KUTLUYORUM'

Arda Turan 19 Mayıs Atatürk'ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı için çektiği bir videoda, "'19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum" diyerek, şu ifadeleri kullanmıştı:

"Herkese merhabalar. Mert Koleji'nin 19 Mayıs Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı'nı kutluyorum. Dünyanın yaşadığı bu pandemi sürecinde evinizde kalarak en güzel şekilde eğitiminize devam etmenizi diliyorum. Size sağlık mutluluk ve başarı diliyorum çocuklar, kendinize çok iyi bakın."

'BİR GÜNDE YÜZLERCE VİDEO İSTEĞİ GELİYOR'

Sosyal medyada gelen tepkiler üzerne Arda Turan, şu açıklamayı yapmıştı:

"Bir günde yüzlerce video isteği geliyor. Doğum günü, bayram, özel günler vs. Kimseyi kırmamaya özen gösteriyorum. Ramazan ayı, iftar vakti, oruç tutuyorum. İnsanlık hali... İnsan dalabilir. Bunda bu kadar büyütecek bir şey yok. Umarım bunu konu eden insanlar hayatlarında en az benim kadar ülkesine hizmet etme fırsatını bulurlar."


PAYLAŞ