Elon Musk, Johnny Depp'e kafes dövüşü teklif etti

AA

SpaceX ve Tesla CEO'su Elon Musk, Johnny Deep'in boşanmadan önce eşi Amber Heard ile ilişki yaşadığı yönündeki iddiaları reddediyor. Musk olaya dair verdiği röportajda esprili biçimde, "Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin" ifadelerini kullandı. 

DEEP'İN MESAJLARI GÜNDEME GELMİŞTİ

Karayip Korsanları ile dünya çapında büyük bir üne kavuşan Depp’in Lady Gaga’nın eski nişanlısı Christian Carino’ya yazdığı mesajda Musk’ın cinsel organını kesmekle tehdit ettiği ortaya çıkmıştı. The Sun ile Depp arasında devam eden davanın 10 Temmuz’daki duruşmasında Depp’in mesajları gündeme gelmişti. 

'EĞER JOHNNY KAFES DÖVÜŞÜ YAPMAK İSTERSE HABER VERİN'

The Sun'ın The New York Times’tan aktardığına göre Musk olaya dair verdiği röportajda esprili biçimde, “Eğer Johnny kafes dövüşü yapmak isterse haber verin” ifadelerini kullandı. 57 yaşındaki Hollywood yıldızı The Sun’ın yayın hakları sahibi News Group Newspapers’a (NGN) açtığı davada verdiği ifadede Heard ile henüz boşanmadan önce Elon Musk’ın Heard ve Cara Delevingne ile üçlü ilişki yaşadığını iddia etmişti. 

'ÜÇLÜ BİR İLİŞKİ YAŞAMADIK'

İddiaları birçok kez yalanlayan Musk yeni röportajında, “Johnny ile evliyken Amber ile kesinlikle bir ilişki yaşamadım, bu tamamen yalan” dedi. Musk, üçlü ilişki yaşadığı yönündeki iddiaları da reddediyor:

"Üçlü bir ilişki yaşamadık, biliyorsunuz. Bence insanlar bu tip şeyleri normalde olduğundan daha müstehcen buluyor."

Johnny Depp; Musk, Heard ve Delevingne’nin Los Angeles’taki evinde 2016’da ilişki yaşadıklarını söylemişti. Öte yandan Amber Heard de, 2017’de boşandığı eski eşi Depp’i evlilikleri süresince kendisine şiddet uygulamakla suçluyor. 

'YOLLARINA DEVAM ETMELERİNİ ÖNERİRİM'

Musk, çift arasında süren davaya dair fikirleri sorulduğundaysa her ikisini de yaşananları unutmaya ve affetmeye çağırdı:

"Her ikisine de kavgayı bırakıp, yollarına devam etmelerini öneririm."

Independent Türkçe, The Sun
 


PAYLAŞ