Dört genel başkan düğünde buluştu

Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, DEVA  Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici, bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta'nın kızının düğününde bir araya geldi.

EYT İÇİN HAZIRLANAN YASA TEKLİFİNE DESTEK VERDİĞİ İÇİN MHP'DEN İHRAÇ EDİLMİŞTİ

Emeklilikte yaşa takılanlar için hazırlanan yasa teklifine destek verdiği için MHP’den ihraç edilen bağımsız Samsun Milletvekili Erhan Usta ve Nihal Usta’nın kızı Ayşe Şeyma ile Sultan ve Mustafa Polat’ın oğlu Abdussamed, Ankara Gölbaşı’nda gerçekleştirilen tören ile evlendi. Çiftin nikah şahitliğini, İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, Gelecek Partisi Genel Başkanı Ahmet Davutoğlu, DEVA  Partisi Genel Başkanı Ali Babacan ve Büyük Birlik Partisi Genel Başkanı Mustafa Destici yaptı.

'MUHTEREM GENEL BAŞKANLARA KATILIMLARINDAN DOLAYI TEŞEKKÜR EDERİM'

Dört lider aynı masada oturdu. Erhan Usta düğüne katılan genel başkanlara hitaben şöyle konuştu; 

“Canım kızım Ayşe Şeyma’nın bu mutlu gününde yalnız bırakmayan; Muhterem genel başkanlara ve saygıdeğer eşlerine, değerli milletvekillerine, bürokrat arkadaşlara, STK temsilcilerine, Samsunlu hemşerilerime akrabalarıma ve bütün dostlarıma katılımlarından dolayı teşekkür ederim.”

TÖRENE ÇOK SAYIDA KİŞİ KATILDI

Koronavirüs salgını dolayısıyla bir restoranın bahçesinde, sosyal mesafe kurallarına uygun şekilde gerçekleştirilen törene çok sayıda kişi katıldı. 

Duvar
 


PAYLAŞ