CHP Milletvekili İbrahim Kaboğlu’nun aracına saldırı

Kolaj: Tükenmez Haber

CHP İstanbul Milletvekili ve TBMM Anayasa Komisyonu Üyesi İbrahim Kaboğlu’nun aracına, İstanbul’un Kadıköy ilçesinde bulunan Sarışın Cafe’nin sahibi ve müdürü tarafından saldırı düzenlendiği belirtildi.

ADLİ KONTROL ŞARTIYLA SERBEST BIRAKILDILAR

Alınan bilgiye göre; saldırı, Kaboğlu’nun sürekli yüksek ses gelen kafeyi şikayet etmesi üzerine gerçekleşti. Olayın polise haber verilmesiyle birlikte kafenin sahibi ile çalışan gözaltına alındı. Gözaltına alınan iki kişi, savcılık tarafından adli kontrol şartıyla serbest bırakıldı.

Haberi duyuran CHP 26. Dönem Milletvekili ve gazeteci Barış Yarkadaş, “Şehir magandalarının yeni hedefi CHP İstanbul Milletvekili İbrahim Kaboğlu oldu. Koşuyolu’nda sürekli gürültü yapan Sarışın Cafe’yi şikayet eden Kaboğlu’nun arabası cafenin sahibi ve müdürü tarafından parke taşıyla parçalandı” dedi.

'EVİME GELİP BENİ TEHDİT ETTİLER'

Olaya ilişkin açıklama yapan Kaboğlu, “Tam bir şehir eşkiyalığı örneği ile karşı karşıyayız. Bu cafe, mahallede kural tanımıyor. Sürekli gürültü yapıyor. Uyarılarımız sonuç vermeyince, şikayet ettim. Evime gelip beni tehdit ettiler” dedi.

Tükenmez Haber


PAYLAŞ