Fatih Altaylı'nın iddiasına Ersin Düzen'den yanıt

Habertürk yazarı Fatih Altaylı'nın Ersin Düzen hakkında iddialarına Düzen’den tepki geldi. Tartışma Altaylı’nın Bloomberg HT’de yayınlanan programda TRT Spor sunucusu Düzen hakkındaki sözleriyle başladı. Karşılıklı atışma daha sonra sosyal medyada gündem oldu.

Düzen’in TRT ve Türkiye Futbol Federasyonu’ndan aldığı parayla ilgili iddiaları söyleyen Altaylı şu ifadeleri kullandı: 

"Ben Ersin Düzen'i tanımam. Belki canlı 1 kere gördüm. TRT'den ayda 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL alıyormuş. Okuduklarımı söylüyorum. Almıyorsa günahını almak istemem. Bütün medyada bunlar yazılıyor. Rıdvan Dilmen de TFF'den maaş konusunu söyledi ama son yayınında dile getirmedi."

ERSİN DÜZEN’DEN ALTAYLI’YA CANLI YAYINDA YANIT

Altaylı’nın canlı yayındaki iddialarına Düzen’den sert tepki geldi. Düzen, Altayı’nın iddialarına Stadyum programında verdiği yanıtta şunları söyledi:

"Bu zamana kadar Allah'a şükür alnım yere bakmadı. Geçmişimde bir tane lekem olmadı. Benimle ilgili TRT'den 400 bin TL, TFF'den 100 bin TL para alıyor diye ekrandan iftira atıyorsun. Eğer bu iftirayı ispatlarsan, bundan sonra Türkiye'de Ersin Düzen'in yüzünü görmeyeceksin. İspatlayamazsan sen ne yapacaksın? Kolay mı bu kadar iftira etmak? 10'da birini almıyorum kardeşim."

"BU ÜLKEDE BU PARAYI KİM KAZANIYOR?"

"Bırak ayda 500 bin TL'yi. Kim bu parayı kazanıyor? Bugün benim son yayınım olsa dahi ben bu ülkede onurumla yaşadım. Ben bu ülkede lekem olmadan yaşadım. Anamın, babamın dualarıyla, tırnağımla kazıya kazıya geldim. Benim meslek kariyerim 1992'de başladı. 4 sene üniversite okudum. Birilerine iftira atarak yok edemezsiniz.  "Bu benim son yayınım olsa bile ben bu konuşmayı yaptım. Bende bu yürek var. Burama geldi artık. Sürekli insanlar birbirlerine iftira atıyor." 

Tükenmez Haber
 


PAYLAŞ