Friends çekimleri mart ayında başlayacak

Matthew Perry, 16 yıl sonra yeniden izleyiciyle buluşmaya hazırlanırken koronavirüs salgınına karşı alınan önlemler kapsamında prodüksiyonu durdurulan Friends çekimlerinin mart ayında başlayacağını söyledi. 

KORONAVİRÜS NEDENİYLE PRODÜKSİYON DURDU

Beyazperde'nin aktardığına göre, dizinin özel bölümünün çekimlerinin, başlangıçta bu yılın mart ayında başlaması gerekiyordu. Ancak korona virüsü nedeniyle prodüksiyon durdu. Ardından WarnerMedia Entertainment ve Direct-to-Consumer başkanı Bob Greenblatt, mayıs ayında, şirketin özel programının yaz sonunda tamamlanacağını umduğunu belirtse de çekimler yapılamadı.

ÇEKİMLERİN MART AYINDA YAPILMASI PLANLANIYOR

Son çıkan haberlere göre, Burbank'taki Warner Bros. Studio lotunda bulunan orijinal Friends sahnesi Stage 24'te çekilmek istenen özel bölüm için hazırlıkların 2021 yılının başında başlaması ve çekimlerin mart ayında yapılması planlanıyor.

HBO, DİZİNİN YENİ HAKLARI İÇİN 400 MİLYON DOLARIN ÜZERİNDE ÖDEME YAPTI

HBO'nun, 2004 yılında yayın hayatı sona eren dizinin yeni hakları için 400 milyon doların üzerinde ödeme yaptığı bildirildi. Ben Winston, Friends yürütücü yapımcıları Kevin Bright, Marta Kauffman ve David Crane'le birlikte özel bölümün yönetici yapımcılığını üstlenecek. 


 


PAYLAŞ