'Yine yayın kesilip başkalarına bağlanırlarsa yine giderim'

Fotoğraf: Ekran Görüntüsü

Daha önce Haber Global yayınını terk eden Bin Günde Memleket Hareketi Kurucusu Muharrem İnce, Haber Global’de Candaş Tolga Işık’ın Az Önce Konuştum programında konuk olacağını duyurdu. İnce, "Yine yayın kesilip başkalarına bağlanırlarsa yine giderim" diye konuştu.

İnce'nin açıklaması şöyle:

Bugün 20.00’de Haber Global’de Candaş Tolga Işık’ın Az Önce Konuştum programında olacağım. Yine yayın kesilip başkalarına bağlanırlarsa yine giderim.

NE OLMUŞTU?

24 Haziran 2018 Cumhurbaşkanlığı seçimlerinde CHP'nin Cumhurbaşkanı adayı olan Muharrem İnce, Haber Global'de katıldığı programda konuşmasının kesilip Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın konuşmasının verilmesi sonrası canlı yayını terk etmişti.

KANALIN AÇIKLAMASI

Haber Global'den yapılan açıklamada ise şunlar kaydedilmişti:

"Sayın Muharrem İnce’ye bu akşamki yayın öncesi Sayın Cumhurbaşkanı’nın Fetih kutlamaları nedeniyle yapacağı konuşmaya bağlanacağımızı söyledik. Kendisi de bize 'Ama böyle yaparsanız ben sizi eleştiririm' dedi.

Biz de kendisine bu eleştirisini saygıyla karşılayacağımızı ifade ettik. Ancak Sayın İnce, Sayın Cumhurbaşkanı’nın konuşmasının ardından stüdyoya dönüldüğünde sözlü olarak tepkisini göstermek yerine yayını terketti.

Böyle olmasını arzu etmezdik ama biz yine de yayınımıza katılmasından dolayı Sayın Muharrem İnce’ye teşekkür ediyoruz. Kendilerine her zaman ekranımızın açık olduğunu yineleriz."

Tükenmez Haber


PAYLAŞ