Aleyna Çakır'ın ölümündeki baş şüpheli: Kudurun

Aleyna Çakır'ın şüpheli biçimde hayatını kaybetmesinin ardından şüpheli olarak ifade veren Ümitcan Uygun, sosyal medyadan yaptığı bir paylaşımda, "Ben ayakta durduğum sürece siz kudurun, kafayı bozun, delirin enayiler" dedi.

ŞİDDETİ İTİRAF ETMİŞTİ

21 yaşındaki Aleyna Çakır, Ankara'da Uygun’un şiddetine maruz kaldığı görüntülerin yayınlanmasının ardından şüpheli bir biçimde hayatını kaybetmişti. Aleyna Çakır'ı darp ettiği anlarda canlı yayın yaptığı ortaya çıkan Uygun, şüpheli sıfatıyla ifade vermişti. Çakır'ı şiddete maruz bıraktığı gece hakkında bir video yayınlayan Ümitcan Uygun, "O gün çok fazla alkollü olduğum için sinir krizine girdim ve Aleyna astım hastası olduğu için bir kere vurduğumda bayıldı" diyerek şiddeti itiraf etmişti.

Çakır'ın hayatını kaybetmesinin nedeni henüz aydınlatılmamışken Uygun'un annesi de hakkında Bakanlık soruşturması başlatılmasının hemen ardından ölü bulunmuştu.

'KUDURUN, KAFAYI BOZUN'

Çakır'ın şüpheli ölümünde "şüpheli" konumunda olan Uygun, Instagram hesabı üzerinden bir canlı yayın yaptı. Uygun, kendisi hakkında konuşanlara, "Ben ayakta durduğum sürece siz kudurun, kafayı bozun" ifadelerini kullandı.

Tükenmez Haber


PAYLAŞ