BluTV: 'Çıplak', çocuk kilidi gelince izleyiciyle tekrar buluşacak

BluTV, Instagram hesabının hikayeler bölümünden Çıplak dizisiyle ilgili olarak 'teknik prosedürler tamamlandıktan sonra içeriğimiz yeniden izleyicilerimizle buluşacak' açıklması yaptı

NE OLMUŞTU?

Haziran ayında BluTV ekranlarında ilk sezonuyla izleyicilerle buluşan, yönetmenliğini Can Evrenol'un yaptığı "Çıplak" dizisi, Cüneyt Özdemir'in yaptığı paylaşımın ardından BluTV'den kaldırılmıştı.

'YENİDEN İZLEYİCİLERİMİZLE BULUŞACAK'

BluTV'nin açıklamasında, "Dünden beri gündemde olan 'Çıplak' isimli dizimizle ilgili sizleri bilgilendirmek isteriz. 18 yaş altı çocuk kilidi uygulamamızı aktive etmek üzereyiz, bu nedenle Çıplak dizisini kısa bir süreliğine erişime kapatmış bulunuyoruz. Teknik prosedürler tamamlandıktan sonra içeriğimiz yeniden izleyicilerimizle buluşacaktır" denildi.

'GELEN BİR TELEFONLA, DİZİNİN YAYINDAN KALDIRILDIĞINI ÖĞRENDİK'

Gazete Duvar'a konuşan, dizinin yapımcısı Merve Göntem, yayından kaldırma kararıyla ilgili olarak, "İkinci sezon çekimlerini bitirmemize günler kala, BluTV'den gelen bir telefonla dizinin yayından kaldırıldığını öğrendik" ifadelerini kullandı.

'SETTEYİZ'

Göntem, BluTV'nin açıklamasının ardından sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Çıplak 2. sezon çekimleri için setteyiz. Bizi seven, destekleyen, yeniden platformda yer bulmasını bekleyen herkese yürekten teşekkürler. Beteri yok uslanmaktan" dedi.

Tükenmez Haber


PAYLAŞ