Özdağ: Bir akıllı bin delinin hakkından gelir

Kolaj: Tükenmez Haber

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkan Yardımcısı Semih Yalçın'ın Twitter'dan hedef aldığı Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, uğradığı saldırıda yaralanmıştı. Özdağ, Yalçın'ın saldırıdan sonra sarf ettiği 'Bu hareketin delisi çoktur' sözüne 'Bir akıllı bin delinin hakkından gelir' şeklinde yanıt verdi.

'BU HAREKETİN DELİSİ ÇOKTUR'

Yalçın, Selçuk Özdağ ve Orhan Uğurluoğlu’na yönelik saldırıların organize olup olmadığını soran Nagehan Alçı’ya, “Bu hareketin delisi çoktur Nagehan Hanım. Talimat falan dinlemezler... Bakın biz 80 öncesinin içinden geldik. Saldırı, şiddet bunları bizzat yaşamış ve çok acılar çekmiş insanlarız. Şiddet kesinlikle yanlış ve gayrimeşru bir yöntem. Bırakın böyle bir saldırının arkasında olmayı tamamen bu saldırının karşısındayım..." demişti.

'BİR AKILLI BİN DELİNİN HAKKINDAN GELİR'

Gelecek Partisi Genel Başkan Yardımcısı Selçuk Özdağ, Yalçın'ın sözlerine "Camdan evlerde, sırça köşklerde oturanlar başkasının evine taş atarken “delilerine” çok güvenmesinler. Zira bir akıllı bin delinin hakkından gelir. Siz herkese her şeyi diyecekseniz ama başkaları size hep temenna mı sunacak? Hayırdır sn. devletlular! siz ağa mısınız bey misiniz?" diyerek yanıt verdi.

Tükenmez Haber
 


PAYLAŞ