İnce'den eşinin kabanını haber yapan siteye: Kaç para veriyorsun?

Muharrem İnce, eşi Ülkü İnce'nin giydiği kabanı "pahalı kürküyle objektiflere yansıdı" şeklinde haberleştiren bir haber sitesine "50 bin dolarlık çantayı haber yapamayan internet sitesi eşimin sezon sonunda aldığı kürkünü pahalı diye haber yapmış" ifadeleriyle tepki gösterdi. İnce ardından "Haber sitesi eşimle konuştum kürkü satıyoruz parti için para lazım kaç para veriyorsun" diye sordu.

Muharrem İnce eşinin giydiği kabanı "Kırşehir'de vatandaşların arasına karışıp esnaf ziyaretlerinde bulunan Muharrem İnce'ye eşlik eden eşi Ülkü İnce, pahalı kürküyle objektiflere yansıdı" şeklinde haber yapan ensonhaber'e sosyal medya hesabından yaptığı bir açıklamayla tepki gösterdi. 

İnce açıklamasında "50 bin dolarlık çantayı haber yapamayan internet sitesi eşimin sezon sonunda aldığı kürkünü pahalı diye haber yapmış:) eşimle konuştum kürkü satıyoruz parti için para lazım kaç para veriyorsun @ensonhaber Temizleyiciye gönderir hemen teslim ederiz." ifadelerini kullandı. 

'KABANLA ÇANTAYI DEĞİŞTİRELİM'

Muharrem İnce kısa süre sonra yaptığı başka bir paylaşımda ise "Haberde kürk dedikleri ve yüksek fiyat teklif etmelerini sağlamak için kürk dedim, aslında kaban! Bir teklifim daha var @ensonhaber aracılık etsin kabanla çantayı değişelim! Bizim için çok çok kârlı bir değiş tokuş olur" dedi.


PAYLAŞ