Nisan ayında BluTV'de neler var?

Çevrimiçi dizi/film izleme platformu BluTV'nin nisan takvimi belli oldu. İşte nisan ayında BluTV'ye gelecek olan dizi ve filmler...

YEŞİLÇAM

Başrolünde Çağatay Ulusoy’un yer aldığı, Çağan Irmak’ın yönetmen koltuğunda oturduğu BluTV özel yapımı ‘Yeşilçam’ 22 Nisan'da BluTV'de izleyicilerle buluşacak. Dizinin kadrosunda Çağatay Ulusoy'un yanı sıra Afra Saraçoğlu, Selin Şekerci, Güngör Bayrak, Nilüfer Açıkalın, Altan Erkekli, Yetkin Dikinciler, Özgür Çevik, Ayta Sözeri ve Bora Akkaş gibi isimler yer alıyor. 

THE HANDMAİD'S TALE

28 Nisan'da Amerika'da yayınlanacak olan HBO dizisi ‘The Handmaid’s Tale’in yeni sezonu bir gün sonra 29 Nisan’da sadece BluTV’de izlenebilecek.

EXİT

Aynı zamanda, otuzlu yaşlarından önce multi-milyoner olan dört adamın gerçek hikâyesini anlatan Norveç yapımı ‘Exit’ dizisinin 2. sezonu da Nisan ayında izleyicilerle buluşacak. 

Ödüllü savaş filmi "Hurt Locker"ın yanı sıra felç geçiren bir editörün gerçek hayat hikayesini anlatan "Le Scaphandre et le Papillon" ve insan hakları savunucusu bir avukatın adaletin yerini bulması için verdiği mücadeleyi merkezine alan "Just Mercy", seçkide bulunan yapımlar arasında yer alıyor.

THE ASSASİNATİON OF JESSE JAMES BY THE COWARD ROBERT FORD

Başrolünde Brad Pitt’in yer aldığı, idolü olarak gördüğü Amerikalı haydutun çetesine katılan Robert Ford’un zamanla yaşadığı dönüşümü seyirciye sunan "The Assasination of Jesse James by the Coward Robert Ford" da izleyicilerle buluşacak. 

BLOW

Yönetmen koltuğunda Clint Eastwood’un oturduğu, bir güvenlik görevlisinin 1996 yılında yaşanan bir bombalamayla suçlanmasını anlatan "Richard Jewell"ın yanı sıra başrollerini Johnny Depp ile Penelope Cruz’un paylaştığı, uyuşturucu baronu George Jung’un hayat hikâyesini konu alan "Blow" yayına girecek.

LONG SHOT

Charlize Theron’la Seth Rogen’ı bir araya getiren romantik komedi "Long Shot" da Nisan ayında BluTV’de olacak.


 


PAYLAŞ