İnce: Memleket Partisi ilk seçimde iktidar olacak

Fotoğraf: AA

Memleket Partisi Genel Başkanı Muharrem İnce, yeni kurulan partisinin genel merkez açılışında konuştu. Memleket Partisi'nin ilk seçimde iktidar olacağını öne süren İnce, "Bir yanda Cumhur İttifakı bir yanda Millet İttifakı. Biz diyeceğiz ki ne Cumhur ne Millet, tek yol Memleket" diye konuştu.

YOL HARİTASI

İnce partisinin yol haritasını açıklayarak, "Eğitimi, sağlığı, iyi yaşam koşullarını, iyi yaşamın nasıl olacağını konuşacağız. Eğitimin niteliğini konuşacağız. Tarımı, hayvancılığı, markalaşmayı konuşacağız. Tasarımı, turizmi konuşacağız" dedi.

'BU MUHALEFET DÜZENİNE TOPTAN İTİRAZIMIZ VAR'

İnce, konuşmasının devamında şunları kaydetti:

2 ay sonra herkes görecek meydanları. Bu muhalefet düzenine toptan bir itirazımız var. Eğitimi, sağlığı, iyi yaşam koşullarını, iyi yaşamın nasıl olacağını konuşacağız. Eğitimin niteliğini konuşacağız. Tarımı, hayvancılığı, markalaşmayı konuşacağız. Tasarımı, turizmi konuşacağız.

 Ben bu ülkedeki bütün evlatlarıma, öğrencilerime sesleniyorum. İlk seçimde Memleket Partisi iktidar olacak. Türkiye’deki internet, Avrupa’daki en yavaş ve pahalı interneti. Size söz veriyorum, bütün öğrencilere öğrenimleri boyunca internet hızlı ve ücretsiz olacak.

Tükenmez Haber


PAYLAŞ