'Kredi çektim, arabamı sattım, iki aylık param kaldı'

İzel, koronavirüs salgınında yaşadığı zorlukları anlattı. İzel, "Arabamı sattım. Ufak bir miktarda kredi çektim öyle idare ediyorum. İki aylık param var ondan sonra ne olacak bilmiyorum" ifadelerini kullandı.

Korona virüsü salgınından dolayı uzun zamandır konser veremeyen şarkıcı İzel, ekonomik sıkıntılar yaşamaya başladığını açıkladı. Arabasını satıp geçinmek için kredi çektiğini söyleyen şarkıcı, "2 aylık param kaldı sonra ne olacağını bilmiyorum" dedi. Kanal D ekranlarında yayınlanan Magazin D Pazar'dan Asiye Acar'a konuşan İzel şunları söyledi: 

"6 ay kadar sağlık sorunu yaşadım. Bir operasyon geçirdim, çok değişik bir hastalık... Adını bile şu an söyleyemiyorum lenf bezlerim alındı. Sonra çok ağrılı ve sancılı bir dönem geçirdim. Tam iyileştim 'hadi' dedim. 'Artık çıkıyorum sokağa' bir anda başımıza korona geldi.”

Korona virüsü salgınından dolayı mekanlara kısıtlama gelmesi ve konserlerin iptal olmasıyla ekonomik zorluk yaşayan şarkıcı, “Bir buçuk yıldır sahneye çıkmıyorum.Bir birikimim vardı ama bu dönemde hepsi gitti. Arabamı sattım. Ufak bir miktarda kredi çektim öyle idare ediyorum. İki aylık param var ondan sonra ne olacak bilmiyorum" ifadelerini kullandı. 


PAYLAŞ