Veyis Ateş, Halk TV’de Saymaz'ın sorularını yanıtlayacak

Fotoğraf: Twitter

Türkiye'den kaçtığı belirtilen SBK Holding'in sahibi Sezgin Baran Korkmaz'dan 10 milyon euro istediği iddia edilen Habertürk TV sunucusu Veyis Ateş istifa etti. Ateş'in yarın Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtlayacağı açıklandı.

'AÇIK AÇIK SORUN'

Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Suat Toktaş, Ateş'in Halk TV'de İsmail Saymaz'ın sorularını yanıtlayacağını belirtti. Toktaş, Ateş'in “açık açık sorun, açık açık konuşacağım” dediğini aktardı.

Toktaş'ın açıklaması şu şekilde:

"Veyis Ateş yarın Halk TV’de soruları cevaplayacak… Hakkındaki iddiaları konuştuğumuzda Veyis Ateş “açık açık sorun, açık açık konuşacağım” dedi.  Yarın saat 20.00’de İsmail Saymaz soracak, Veyis Ateş cevaplayacak."

NE OLMUŞTU?

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, 6 Haziran Pazar günü yayınladığı 9. videoda, Veyis Ateş hakkında, "Bodrum’da Paramount Otel var. Sahibi Sezgin Baran Korkmaz. Bu arkadaş Türkiye’de de aranıyor ABD’de de aranıyor. Otelinde kimler var? Veyis Ateş. Sizin aranan adamın otelinde ne işiniz var? Sizin maaşınız kaç para? Hani fatura? Bu bile suç. Daha da çıkacak. Veysi. Senin kayıtlar da çıkacak. 28 Aralık’ta operasyon yapılıyor. 29 Aralık 45 milyon doların ödenmesi gereken tarih. Sezgin Baran’ın karısını gözaltına alıyorlar. Bu Veysi. Ben olayı toparlayayım diye arayan bu Veyis. Aranan adamın oteline gidiyorsun, kalıyorsun, on binlerce yüz binlerce avro hesap ödemiyorsunuz. Sonra da adamı gasp ediyorsunuz. Kayıtlar var" ifadelerini kullanmıştı.

Ateş’in Paramount Otel’de kaldığını gösteren sosyal medya paylaşımları, Peker’in iddiası sonrası gündem olmuştu.

Tükenmez Haber


PAYLAŞ