Britney Spears: Travma ve acı yüzünden arafta kalmış bir hayalet hakkında kitap yazıyorum

Britney Spears vasiliğini sona erdirmek için verdiği mücadele gündemdeyken "arafta kalmış" bir hayalet hakkında kitap yazdığını açıkladı.

Pop yıldızı geçen ay Los Angeles yargıcının, babası Jamie'nin kendisinin iş ilişkilerini gözetme görevini askıya almasıyla büyük bir hukuki zafer kazanmıştı.

Spears cuma (8 Ekim) gölden çıkan ve kalem tutan siyah beyaz bir el görüntüsü paylaştı.

Spears, "Öldürülmüş bir kız hakkında kitap yazıyorum… fakat bu kızın hayaleti travma ve acı nedeniyle arafta kalmış ve alışık olduğu dünyaya nasıl döneceğini bilmiyor !!!!" diye yazdı.

Üç yıl boyunca arafta kaldıktan sonra varoluşu için aynasındaki yansımasından güç bulan bir hayalet!!!! Güvenebileceği kimsesi yok ama bir şey oluyor ve ailesinin bulunduğu dünyaya nasıl geçeceğini çözüyor !!!!

Şarkıcı sözlerine şöyle devam etti:

Kızın araftan çıkıp bir karar vermesi gerekiyor… onu öldürenleri selamlamak ya da yepyeni bir hayat yaratmak!!!!

Artık aynasına ihtiyacı yok… belirli duaları sürekli zikrederek artık korkmaması ve araftan çıkması için ona içgörü ve hediye veren bir geçiş buldu…ama diğer tarafa geçtiğinde yaptığı şeyleri HAYAL GÜCÜNE bırakacağım …… adını yeniden yazmayı öğrenmenin yanında !!!!⁣"

Spears'ın pek çok takipçisi, hikayenin şarkıcının vasilikten çıkmasının metaforu olduğu yönünde yorum yaptı. Yorum yapan bir kişi, Spears'ın "Lucky" adlı şarkısına atıfta bulunarak "Bu, Britney adında bir kızın hikayesi" diye yazdı.

Başka bir hayran şunları söyledi:

Bu, nasıl hissettiğini anlatmanın güzel bir yolu. Yapabilirsin.

Önceki günlerde Spears, kız kardeşlerin önemi hakkında bir resim paylaşarak ailesinin vasilik konusundaki tutumunu hedef aldı.

Spears daha önce kendi kız kardeşi Jamie Lynn'i suçlamış ve "sözde destek yönteminin kendisini derinden yaraladığını" söylemişti.


PAYLAŞ