Nihal Yalçın, Tamer Karadağlı'yı taklit etti

Nihal Yalçın, Antalya Altın Portakal Ödülleri'nde teşekkür konuşması yaptığı sırada arkadaki hareketleriyle tepki çeken Tamer Karadağlı'nın taklidini yaptı. Karadağlı ise "Umursamıyorum eskisi gibi hakkımda çıkan haberleri de, yazılanları da" dedi.

58. Antalya Altın Portakal Film Festivali'nin ödül törenine, Zuhal filmindeki performansıyla 'En İyi Kadın Oyuncu' ödülünü alan Nihal Yalçın'ın konuşması sırasında, ödülü vermek üzere sahneye çıkan Tamer Karadağlı'nın tavırları damga vurmuştu.

Sunuculuğunu Şevval Sam ve Yekta Kopan'ın yaptığı gecede Nihal Yalçın sahnede teşekkür konuşması yaparken, Karadağlı'nın sık sık saatine bakması ve sıkıldığını gösteren mimikleri dikkat çekmişti. Konuşmasının ekip arkadaşlarına teşekkür ettiği kısmında Karadağlı, araya girerek ödülü Nihal Yalçın'a uzatmıştı. Seyircilerin alkışladığı o anlarda Yalçın ise şaşkınlığını gizleyemeyerek "Kim verdi ödülü?" diye sormuş, daha sonrasında ise Karadağlı'ya dönerek "Sus mu dediniz? Artık sus mu diyorsunuz?" ifadelerini kullanmıştı.

YALÇIN'A SOSYAL MEDYADAN DESTEK

Sanatçı Güvenç Dağüstün de sosyal medya hesabından paylaşım yaparak Yalçın'ın konuşma yapmadan önce ödülü alması gerektiğini belirtti. Dağüstün, "Nihal arkadaşımdır, hastasıyım. Ödülü alır almaz mesaj attım, kutladım. Arkada duran beyden ise hiç hazzetmem. Ancak şöyle bir şey var: Nihal’in önce ödülü alıp sonra konuşmasını yapması gerekirdi. Heyecandan önce mikrofona gidiyor. Önce ödülü alsa o bey çoktan gitmiş olacaktı" ifadelerini kullandı.

Dağüstün'ne yanıt veren Nihal Yalçın ise, "Evet çok heyecanlıydım. Ama törenden sonra arkadaki olağanüstü mimikleri görme fırsatım oldu:)" dedi. Yalçın bir diğer paylaşımında ise, "O kadar doğru ki:) ama valla heyecanlıydım" diye belirtti.

"BU GECE BENİM GECEM"

Karadağlı ise "Ödülünüzle birlikte konuşun diye" yanıtını verdi. Ünlü oyuncunun bu hareketi sosyal medyada eleştirilmişti.

Konuyla ilgili olarak sosyal medya hesabından da paylaşım yapan Nihal Yalçın, "Lütfen Tamer' in önüme geçmesine izin vermeyin! Bu gece benim gecem!" demişti.

TAKLİT ETTİ

Tamer Karadağlı’nın mimiklerinin sosyal medyada gündem olmasının ardından Nihal Yalçın, Karadağlı’nın taklidini yaptı.

Yalçın’ın, arkadaşı Zeynep Ocak ile yaptığı taklidi Ocak, Instagram hesabından paylaştı.

Videoda Yalçın, arkadaşının arkasında Karadağlı'nın mimiklerine benzer yüz ifadeleri sergiledi.

Yalçın'ın taklit videosunu yayınlayan Zeynep Ocak, "Bu kadına boşuna en iyi kadın oyuncu ödülü verilmedi" notunu yazdı.

"İNSANLAR GALİBA BENİ ELEŞTİRMEKTEN KEYİF ALIYOR"

Karadağlı, "İnsanların beni ciddiye aldığı kadar ben kendimi ciddiye almıyorum ki. Mesela çizmelerimin konu olması beni şaşırtıyor. Artık insanlar galiba beni eleştirmekten keyif alıyor diye düşünmeye başladım" dedi.

Kendisinden 30 yaş küçük sevgilisi olduğu haberleriyle gündeme gelen Karadağlı konuyla ilgili şunları söyledi:

"Bu yaşıma geldikten sonra kimseden ne izin alırım ne de kimseye hesap veririm. Sonuçta kanun dışı ya da çok kötü bir şey yapmıyorum. Ben nasıl ki insanların özel hayatıyla ilgili yorum yapmıyorsam, başkalarının da benim özel hayatımla ilgili yorum yapma hakkı yok. 25 yaşında biriyle beraber olmanın tartışılacak bir yanı yok. Sonuçta, 25 küçük bir yaş da değil, o yaşta insanlar büyük şirketlerde yöneticilik yapıyor. Bunun sorgulanacak bir şeyi yok, kimseyi de ilgilendirmez."

"HAKKIMDA ÇIKAN HABERLERİ UMURSAMIYORUM"

"Büyüyoruz, yaşımız ilerledikçe bazı şeyleri daha farklı değerlendirmeye başlıyoruz" diyen Karadağlı, "Gençken kendimizi anlatmak için büyük çaba sarf ederken artık çok da umursamıyorum. Gazetecilerin her yazdığına cevap vermek zorunda değilim, çoğu zaman da vermiyorum zaten. Ancak çok incitici olduğu zaman açıklama yapıyorum. Karşınızdaki kişi sizi sevmiyorsa ya da önyargısı varsa ne yaparsanız yapın onun size bakışını değiştiremiyorsunuz. O yüzden de umursamıyorum eskisi gibi hakkımda çıkan haberleri de, yazılanları da" diye konuştu.


PAYLAŞ