BluTV'nin kasım ayı içerikleri belli oldu

BluTV, kasım ayında yayınlayacağı içerikleri açıkladı. Kasım ayı seçkisinde öne çıkan içerikler şöyle....

BluTV, kasım programını açıkladı. Platform, "La Pianiste", "Caché", "Körfez", "Yuva", "La Haine" gibi festivallerinden ödüllerle ayrılan filmleri izleyicileriyle buluşturacak.

BluTV ayrıca Discovery+ ayrıcalığıyla "Introducing Selma Blair" programını da izleyicilerine sunacak. 

Michael Haneke’nin filmografisinden iki filmi izleyicilerle buluşacak. Cannes Film Festivali’nden 3 büyük ödülle ayrılan, oyuncu Isabelle Huppert’in yalnızlık ve sevgisizlikten doğan cinsel sapmalarını dominant bir annenin gölgesinde yaşayan bir kadını canlandırdığı "La Pianiste", kasım ayında izleyicilerle buluşacak.

2005 yapımı, Juliette Binoche ve Daniel Auteuil’in başrollerini paylaştığı, evli bir çiftin yaşadığı terörü anlatan ödüllü film "Caché", kasım ayında platformda yer alacak.

Vincent Cassell’in ikonik performansıyla hafızalara kazınan "La Haine", Kasım ayında BluTV'den izlenebilecek.

Wim Wenders’ın perspektifinden Küba’nın renkli ve müzik dolu anlarının yansıdığı "Bueno Vista Social Club", kasım ayında platformdaki yerini alacak. 

Son dönemin yükselen oyuncularından Florence Pugh’un başrolünde yer aldığı "Lady Macbeth", BluTV kasım seçkisinde yer alıyor. 

Michael Önder’in ilk filmi "Taksim Hold’em", BluTV’de izlenebilecek.

Emre Yeksan’ın Türkiye ve dünya festivallerini gezen ödüllü filmleri, "Körfez", "Yuva" ve Güven Kıraç, Sezin Akbaşoğulları, Cengiz Bozkurt ile Yücel Erten’i buluşturan "Kavşak", Türkiye sineması seçkisine ekleniyor.

Nisan 2019’dan bu yana BluTV izleyicilerinin beklediği İtalya ve Almanya ortak yapımı suç dizisi "Gomorrah", beşinci ve final sezonuyla sadece BluTV’de yayınlanacak.

BluTV aracılığıyla izleyicilerle buluşan discovery+'ın Kasım seçkisinde bu ay "Introducing Selma Blair" yapımı öne çıkıyor. "Introducing Selma Blair"de oyuncu Selma Blair, multipl skleroz (MS) ile yaşamaya uyum sağlarken hastalığın ilerlemesini yavaşlatmak için savaş veriyor.


PAYLAŞ