Netflix'in aralık ayı içerikleri belli oldu

Netflix, aralık ayında yayınlayacağı içerikleri açıkladı. Aralık ayı seçkisinde öne çıkan içerikler şöyle....

The Power of the Dog 

1 Aralık 

Başrolünü Benedict Cumberbatch ve Kirsten Dunst‘ın paylaştığı "The Power of the Dog", Thomas Savage‘ın 1967 tarihli aynı adlı romanına dayanıyor. Jane Campion tarafından yazılıp yönetilen 2021 yapımı western drama filmi, bir çiftlik sahibinin yaşamından bir kesiti konu alacak.

Lost in Space (3. Sezon)

1 Aralık

Robinson Ailesi’nin yaşadığı maceraları konu alan bilim kurgu dizisi Lost in Space, 3. ve final sezonu ile izleyicilere veda edecek. 

La Casa De Papel (5. Sezon 2. Kısım)

3 Aralık 

Dizinin final sezonunun 5 bölümden oluşan 1. kısmı 3 Eylül’de yayınlandı. Kalan 5 bölüm de 3 Aralık’ta yayınlanacak ve soygunun nasıl tamamlanacağı ortaya çıkacak.

Jurassic World Kretase Kampı (4. Sezon)

3 Aralık 2021

6 genç kampçının maceralarını konu alan animasyon dizisi yeni sezonuyla 3 Aralık'ta yayınlanacak.

Voir

6 Aralık

Baş yapımcıları arasında David Fincher ve David Prior gibi isimlerin yer aldığı belgesel tarzındaki dizi, izleyicileri heyecanlandıran, hayrete düşüren, zorlayan ve sonsuza kadar değiştiren film sahnelerini derinlemesine inceleyecek.

Bekle Bizi Vahşi Doğa!

10 Aralık

Animasyon filmi "Bekle Bizi Vahşi Doğa!", yuvalarını bulmak için esaretten kaçan bir grup hayvanı konu alıyor.

The Unforgivable

10 Aralık

Başrolünde Sandra Bullock’un yer aldığı film, iki polis memurunu öldürdüğü için 15 yıllık hapis cezasına çarptırılan bir kadının, hapisten çıktıktan sonra tekrar topluma karışmak için çabalamasını konu edinecek.

The Hand of God

15 Aralık

Oscar ödüllü senarist ve yönetmen Paolo Sorrentino’nun yeni filmi, 1980'lerde futbola duyduğu sevginin peşinden giderken bir aile trajedisiyle sarsılan genci anlatacak.

The Witcher (2. Sezon)

17 Aralık

Henry Cavill’in başrolünde yer aldığı ve Polonyalı yazar Andrzej Sapkowski’nin aynı adlı kitap serisine dayanan The Witcher‘ın 2. sezonu,17 Aralık’ta gösterime girecek. 

Emily in Paris (2. Sezon)

22 Aralık

Chicago'lu pazarlama yöneticisi Emily Cooper'ın Paris'te hayallerindeki pozisyona ulaşmasından sonraki maceralarını konu alan bu dizinin ikinci sezonu izleyicilerle buluşacak. 

Don’t Look Up 

24 Aralık 

Leonardo DiCaprio, Jennifer Lawrance, Jonah Hill ve Timothee Chalamet gibi oyuncuların yer aldığı "Don't Look Up", Dünya'yı yok edecek bir kuyruklu yıldızın yaklaşmakta olduğu konusunda insanlığı inandırmaya çalışan bir çift araştırmacıyı konu alıyor.

Cobra Kai (4. Sezon)

31 Aralık 

"Karete Kid" filminin devam niteliği sayılan dizinin dördüncü sezonu 31 Aralık'ta izleyicilerle buluşacak.


PAYLAŞ