Üstsüz selfie paylaşan Elliot Page: İyi bari, yeni telefonum çalışıyormuş

(Instagram/elliotpage)

Kanadalı oyuncu Elliot Page, sosyal medya hesabından üstsüz bir selfie paylaşıp aslında "yeni telefonunu" denediğine dair şaka yaparak hayranlarını güldürdü.

Juno ve Başlangıç (Inception) gibi filmlerde rol alan 34 yaşındaki oyuncu, pazar günü Instagram hesabından üstsüz fotoğrafını paylaşarak, "İyi bari, yeni telefonum çalışıyormuş" yazdı.

Görüntü o zamandan beri 1,5 milyondan fazla beğeni alırken birçok kişi de yıldızın yatak odası aynasında yansıması görülen fit karın kasları ve göğsü hakkında yorum yaptı.

Geçen yıl aralıkta transseksüel olduğunu açıklayan Page, yakın zamanda verdiği röportajda değişiminin parçası olan göğüs ameliyatının hem "hayat değiştirici" hem de "hayat kurtarıcı" olduğunu söylemişti.

Oprah Winfrey'le konuşan Page şu ifadeleri kullanmıştı:

Bilirsiniz, duştan çıkıp belinize havlu sarıyorsunuz ve aynada kendinize bakınca, 'İşte ben' diyorsunuz.

Artık paniğe kapıldığım anlar da yaşamıyorum... Göğsüme dokunabiliyor ve vücudumda muhtemelen ilk kez rahat hissediyorum.

Bu yıl kendini transseksüel kadın olarak yeniden tanıtan Tommy Dorfman, Page'in selfie'sine yanıt veren düzinelerce kişi arasındaydı. Dorfman, "Biraaaaader" yazdı.

Gaycation belgesel dizisinin sunucusu ve Page'in yakın arkadaşı Ian Daniel, "Yalnız bu aşırı seksilikle o telefonu kırmak üzeresin" yorumunu yaptı.

LGBT+ sanatçı ve yönetmen Tourmaliiine ise, "Ayna da çalışıyormuş" diye ekledi.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment/films

Independent Türkçe için çeviren: Ata Türkoğlu

 


PAYLAŞ