BluTV'nin ocak ayı içerikleri belli oldu

BluTV, ocak ayında yayınlayacağı içerikleri açıkladı. Ocak ayı seçkisinde öne çıkan içerikler şöyle....

 BluTV, Ocak ayına hayallerinin peşinden koşarken kendilerini bir suç ağı içinde bulan iki gencin hikayesinin anlatıldığı "The Sea Beyond" dizisi ve "Her", "Ad Astra", "Green Book" ve "Cosmopolis" gibi filmleri koleksiyonuna ekliyor.

BluTV ayrıca Discovery+ ayrıcalığıyla "Ken and Barbie Killers: The Lost Murder Tapes", "Shock Doc: Scream–The True Story", "Discovering David Dobrik" yapımlarını da izleyicilerine sunacak.  

THE SEA BEYOND

BluTV, 2021 yılında izleyicileriyle buluşturduğu final sezonuyla veda eden "Gomorrah"nın yerini yeni bir suç dizisiyle dolduruyor: "The Sea Beyond". Napoli’de hayallerinin peşinden koşarken kendilerini bir suç ağı içinde bulan iki gencin hikâyesinin anlatıldığı "The Sea Beyond", ilk kez ve sadece BluTV’de izlenebilecek. 

GREEN BOOK

Her ay arşivine yeni filmleri ekleyen BluTV’nin Ocak ayı seçkisinde öne çıkan yapımların başında Oscar ödüllü "Green Book" yer alıyor. 

HER

BluTV ocak ayında yönetmenliğini ve senaristliğini Spike Jonze'un üstlendiği, romantik dram ve bilimkurgu türlerindeki 2013 çıkışlı Oscar ödüllü Amerikan filmi "Her"ü seçkisine ekliyor. 

PELE

Brezilyalı futbolcu Pele’nin hayatının anlatıldığı otobiyografik film "Pele" de ocak ayında platformda izleyicilerle buluşacak. 

COSMOPOLIS

Başrollerinde Robert Pattinson ve Juliette Binoche’un yer aldığı, yönetmen David Cronenberg imzalı "Cosmopolis", izleyicilerle ocak ayında buluşacak

HIGH-RISE

Bilimkurgu edebiyatının önemli isimlerinden J. G. Ballard’ın aynı adlı romanından uyarlanan "High-Rise", BluTV'de izleyicilerle buluşacak.

AD ASTRA

Brad Pitt’in başrolünde yer aldığı Oscar adayı film "Ad Astra", ocak ayında BluTV’de izlenebilecek. 

AFTER

Gençlik, büyüme ve aşk hikâyesi olan "After" da BluTV'de yayınlanacak.

KEN AND BARBIE KILLERS: THE LOST MURDER TAPES

BluTV aracılığıyla izleyicilerle buluşan discovery+'ın aralık seçkisinde bu ay, iki ayrı suç temalı belgesel izleyicilerle buluşacak. "Ken and Barbie Killers: The Lost Murder Tapes"te izleyiciler birbirlerine aşık bir çift olan Paul Bernardo ve Karla Homolka’nın işledikleri suçlara tanık olacak.

SHOCK DOC: SCREAM - THE TRUE STORY

"Shock Doc: Scream – The True Story"de ise sinema tarihinin kült korku filmi serilerinden "Scream"e ilham veren seri katil Danny Rolling’in hikâyesi izleyicilerle buluşacak. 

DISCOVERING DAVID DOBRIK

"Discovering David Dobrik"te 19 milyon aboneye sahip vlog kanalının yaratıcısı David Dobrik’in Slovakya, Yunanistan, Hırvatistan ve Dubai’ye yaptığı seyahatler yer alacak. 6 yaşındayken ailesiyle ABD’ye göç eden ve Yeşil Kart sahibi olmadığı için bugüne kadar ülkeyi terk edemeyen David’in arkadaşlarıyla birlikte ilk durağı, 19 yıl sonra ilk kez ayak basacağı Slovakya olacak. 


PAYLAŞ