Sezon ortası finalindeki büyük sürprizi yorumlayan Ozark yıldızı: Şoke oldum

Ozark'ın yıldızı Alfonso Herrera, Netflix'in popüler suç dramasının son sezonunun, sezon ortası finalindeki şoke eden, beklenmedik gelişmeden bahsetti.

Ozark'ın 4. sezonunun ilk 7 bölümü önceki günlerde dijital yayın platformunda yayımlandı. Diğer 7 bölümün ileriki aylarda gelmesi planlanıyor.

Dizi 7. bölümde olay örgüsüne büyük bir gelişme getirince izleyiciler endişe içinde kaldı.

Yeni evlenen Darlene (Lisa Emery) ve Wyatt (Charlie Tahan), Omar Navarro'nun tahtının halefi dengesiz Javi (Herrera) tarafından bu bölümde öldürülüyor.

Yürek burkan ana dair Entertainment Weekly'e konuşan Herrera şunları söyledi:

Bunu bir hayran olarak okuduğumda şoke olmuştum.

Ama Javi'yi oynayan aktör olarak bu karakterin gelişimini görecek olmak beni çok heyecanlandırmıştı. Bu son sahne çok güçlü ve çok patlayıcı.

Aktör, sahnenin çekimlerinden önce Emery ve Tahan'la görüştüğünü ve onlara sarıldığını anımsadı.

Herrera, "Çok zordu dostum" dedi.

Çünkü sete geldiğimde ikisiyle de ilk kez karşılaşıyordum. Ve yalnızca onlara sarıldığımı hatırlıyorum ve 'Bu zorlu olacak' demişlerdi. Ben de 'Buna onur mu demeliyim yoksa sadece üzgün olduğum için mi söylüyorum bilmiyorum ama bu süreçte sizinle çalışmaktan ve yanınızda olmaktan büyük mutluluk duyuyorum' dedim.

Aktör, "Çok cömertlerdi ve bitirdiğimizde çok duygusaldı" diye ekledi.

Sadece benim için değil, tüm oyuncular ve ekip için öyleydi. Başından beri buradalar bu yüzden herkes onlara çok içten bir veda etti.

Ozark şu anda Netflix'te izlenebilir.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: Ata Türkoğlu


PAYLAŞ