Behzat Ç. bitti, Ercüment Çözer'in dizisi geliyor

Yaz aylarında dizinin 10 bölümlük ilk sezonunu yayınlayan BluTV, ikinci sezonun 1 saatlik bölümler halinde çekileceğini de duyurmuştu. Ancak diziyle ilgili şimdiye kadar bir gelişme olmadı.

Sosyal medyada BluTV'ye ısrarla dizinin akıbetinin sorulması üzerine, platformdan bir açıklama geldi.

BluTV'nin Twitter hesabından duyurduğu açıklamada şunlar söylendi:

BluTV olarak ilk günden beri, sizinle el ele olmak ve birlikte büyümek en büyük önceliğimiz oldu. Tüm görüş, fikir ve taleplerinizi baş tacı ederek yıllar geçirdik. Dilekleriniz gerçekleştirmek için var gücümüzle çalıştık ve sizi tüm süreçlerden haberdar etmeyi görev bildik. Son iki yıldır Behzat Ç. ile ilgili sorduğunuz sorulara elimizde olmayan sebeplerden ötürü sessiz kalmak zorunda kaldık. Sizleri alışkın olmadığınız bir şekilde beklettiğimiz için üzgünüz. Aslında projenin devam edebilmesi adına her türlü ihtimali sonuna kadar deneyip çözümler üretmeye çalıştık. Her şey netleşmeden yanlış ya da eksik bilgi vermek istemedik. Tüm büyük projelerde olduğu gibi Behzat Ç.'nin de hayata geçirilmesi birçok paydaşın aynı motivasyon, zaman ve emek düzleminde bir araya gelmesiyle mümkün olabiliyor. Her ne kadar maksimum efor sarf etsek de, Behzat Ç.'nin ikinci sezonunu elimizde olmayan sebeplerden ötürü 2020 yılında sizinle buluşturamıyoruz. İnanıyoruz ki efsane olmuş hikayeler asla bitmez, zamanı geldiğinde yenilerini doğurur. Şimdi artık BluTV için #SAYGI vakit.

2020'DE GELİYOR

Ercüment Çözer'in kendi adaletinin işlendiği SAYGI 2020'de geliyor. BluTV ayrıca, Twitter hesabında Saygı dizisinin tanıtımını da paylaştı. Tanıtımda, "Başrolünde Nejat İşler’in yer aldığı, Türk dizi tarihinin fenomen karakteri Ercüment Çözer’in hikâyesini yepyeni bir oyuncu kadrosuyla izleyeceğimiz SAYGI, 2020’de sadece BluTV’de!" denildi.


PAYLAŞ