Stranger Things'in yaratıcılarından 'çok farklı' devam dizisi sinyali

Stranger Things'in yaratıcıları popüler Netflix dizisinin spin-off'u için şu anda bir fikir üzerinde çalıştıklarını doğruladı.

Duffer kardeşler şubatta hayranlarıyla bilimkurgu dramasının olası genişlemesine dair ipuçları veren bir mektup paylaşmıştı.

Mektupta şunlar yazıyordu:

Stranger Things dünyasında anlatılacak daha bir sürü heyecan verici hikaye var; yeni gizemler, yeni maceralar, yeni beklenmedik kahramanlar...

Şimdiyse yaratıcılar kısa süre önce Variety'e gönderdikleri e-postada dizinin beşinci ve son sezonunu takip edecek bir spin-off fikrinden bahsetti.

Duffer kardeşler e-postada "Bizi çok heyecanlandıran bir spin-off fikrimiz var... ama fikrimizi bırakın kaleme almayı, henüz kimseyle paylaşmadık" diye yazdı.

Dizinin yaratıcıları şöyle devam etti:

Netflix dahil herkesin fikri duyunca şaşıracağını düşünüyoruz çünkü çok ama çok farklı.

Ama her nasılsa [dizinin yıldızı] Finn Wolfhard, ki kendisi çılgınca zeki bir çocuk, spin-off'un neyle ilgili olduğunu doğru tahmin etti. Ama Finn'den başka kimse bilmiyor!

 

Kasabalarındaki doğaüstü olayları araştıran bir grup arkadaşı takip eden dizi şu anda 4. sezonunda. Sezonun 27 Mayıs'ta yayımlanacak birinci kısmını 1 Temmuz'da gelecek ikinci kısım izleyecek.

The Independent'ın Stranger Things'in 4. sezon incelemesini buradan okuyabilirsiniz.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İrem Oral


PAYLAŞ