Burdur ve Beşiktaş Belediyeleri konseri iptal edilen Melek Mosso'yu davet etti

Burdur Belediye Başkanı Orkun Ercengiz ve Beşiktaş Belediyesi Başkanı Rıza Akpolat Uluslararası Isparta Gül Festivali kapsamında vereceği konseri, iptal edilen Melek Mosso'yu davet etti.

Burdur Belediye Başkanı Orkun Ercengiz, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Sanatçının düşüncelerini ifade etmesinden daha doğal bir şey olamaz. Sesini ve sanatını beğendiğim Melek Mosso'yu Burdurumuza davet ediyorum. En kısa zamanda sizi bölge halkımızla buluşturmam için inanılmaz bir talep alıyorum. Demokrat bir kentte gençlerle buluşmaya ne dersiniz?" dedi.

Beşiktaş Belediyesi Başkanı Rıza Akpolat da sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda "Biz seni Beşiktaş’ta hep dinlemek isteriz Melek. Sahnelerimiz ve gönüllerimiz sana hep açık. “Well never mind, we are ugly but we have the music” Leonard Cohen (Chelsea Hotel)" dedi.

NE OLMUŞTU?

Müzisyen Melek Mosso'nun Isparta Uluslararası Gül Fesvitali kapsamında 3 Haziran'da vereceği konseri belediye tarafından iptal edilmişti. Milli Gençlik Vakfı ve Anadolu Gençlik Derneği Isparta Şubesi AKP'li Isparta Belediyesi'nin “halkın inanç ve gelenekleriyle uyuşmayan” konserler düzenlediğini söyleyerek Melek Mosso'yu hedef göstermişti.


PAYLAŞ