Sedat Peker'den Cem Küçük hakkında yeni açıklama

Sedat Peker, bir medya grubunun başında olan ismin sosyal medyada yayınlanan görüntülerini iddiaların aksine kendisinin paylaşmadığını söyledi. Peker, Cem Küçük'e yönelik 'özel görüntüler'e ilişkin sözlerine de açıklık getirdi.

Twitter'dan paylaşım yapan Peker, "Kıymetli dostlarım, freudun_talebe’si isimli sayfa dün gece Twitter tarafından kapatılmıştır. Yeni açılan ve benim adıma yayın yapan hesap sahte bir hesaptır. Düşmanlığı bile namusluca yapmalıyız. Cem Küçük isimli gazetecinin erkeklerle bir görüntüsü yoktur" ifadelerini kullandı.

Peker ikinci paylaşımında ise şu açıklamayı yaptı: "İnsan cezaevine girdiğinde ya da öldürüldüğünde vermiş olduğu savaşı kaybetmiş olmaz. İnsan ancak düşmanına benzediği zaman vermiş olduğu savaşı kaybeder. Ben onlar gibi asla olmayacağım. Adam gibi savaşacağız, adam gibi duracağız. Herkes şunu bilmeli ki, bende söz namustur."

Türkiye gazetesi yazarı Cem Küçük'ün, "Blöf yapıyor. Elinde belge falan yok" demesinin ardından, hakkında suç örgütü lideri olduğu gerekçesiyle tutuklama kararı bulunan Sedat Peker'in kullandığı belirtilen "Freud’un Talebesi" adlı Twitter hesabından şu paylaşım yapılmıştı: "Karakteri, soyismi kadar olan Cem Küçük sana önümüzdeki haftasonuna kadar süre veriyorum ya çıkıp televizyonda REİS SEDAT PEKER hakkında yanılmışım, özür diliyorum diyeceksin ya da 2015 Kıbrıs tatilinde yediğin haltları herkes izleyecek. Seçim senin!"  


PAYLAŞ