Kaptan Amerika'nın bakir olmadığı ortaya çıkınca onu canlandıran Chris Evans'ın tepkisi gecikmedi

Marvel, hayranların Chris Evans'ın canlandırdığı Kaptan Amerika'nın Avengers: Endgame'in sonunda verdiği bir kararla gerçek aşkı Peggy Carter'ı bulmak için geçmişe dönmeden önce bekaretini kaybedip kaybetmediğine ilişkin spekülasyonlarına son noktayı koydu.

Yeni Marvel dizisi She-Hulk: Attorney at Law'un bir bölümünde, Kaptan Amerika'nın, yani Steve Rogers'ın bekaretini bir USO Turunda kaybettiği doğrulandı; en azından arkadaşı (Mark Ruffalo'nun canlandırdığı) Hulk'ın, yani Bruce Banner'ın dediğine göre.

12 ayrı Marvel filminde Kaptan Amerika'yı canlandıran Evans, bu açıklamaya Twitter'da aralarında gülmekten ağlayan surat ve "dudaklarım mühürlü" emojisinin de bulunduğu bir dizi emojiyle cevap verdi.

Bu bilgi, Disney+'ta 18 Ağustos Perşembe yayımlanmaya başlayan She-Hulk'ın jenerik ortası sahnesinde ortaya çıktı.

Sahnede Tatiana Maslany'nin canlandırdığı She-Hulk, kuzeni eski arkadaşının özel hayatı hakkında konuşsun diye yem atarak "Kaptan Amerika'nın seks yapmak için dünyayı kurtarmakla fazla meşgul olduğunu" söylüyor. Bruce Benner da Amerikan ordusu mensupları için ücretsiz etkinlikler ve konserler düzenleyen United Service Organisations'a atıfta bulunarak kuzenini şöyle düzeltiyor:

Steve Rogers bakir değil. Bekaretini 1943'te USO turnesinde bir kıza kaybetti.

Şoke edici habere tepki gösteren yalnızca Marvel Sinematik Evreni (MSE) oyuncusu Evans değil.

She-Hulk'ta süper kötü Titania'yı canlandıran Jameela Jamil, Evans'ın tweet'ine bir dizi kurukafa emojisiyle yanıt verdi.

Evans kısa süre önce Netflix filmi The Gray Man'in tanıtımı sırasında kendi aşk arayışından bahsederek gündeme gelmişti.

https://www.independent.co.uk/arts-entertainment

Independent Türkçe için çeviren: İpek Uyar


PAYLAŞ