Kılıçdaroğlu, 'Siz gerçekten benimle birlikte misiniz' dedi, üç başkan yanıt verdi

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, İzmir'de gerçekleşen CHP TBMM Grubu tarafından düzenlenen 27. Dönem 5. Çalışma ve Değerlendirme Toplantısı'nda partililere seslendi. Kılıçdaroğlu, buradaki konuşmasında "Şunu da artık bilmek zorundayım, siz gerçekten benimle birlikte misiniz? Bazılarınızın sesi çıkmıyor, bazılarınızın da isteyerek veya istemeyerek zarar verdiğini de görüyorum" ifadelerini kullandı.

Kılıçdaroğlu'nun sorusuna ilk yanıt İstanbul Büyükşehir Belediye (İBB) Başkanı Ekrem İmamoğlu'ndan geldi. İmamoğlu, sosyal medya hesabından "Her koşulda Sayın Genel Başkanımızın #yanındayım" dedi.

CHP'lilerden ise Kılıçdaroğlu'na sosyal medyadan destek yağdı.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Mansur Yavaş: Adil yarınlar, huzurlu bir gelecek için her zaman yanınızdayım.

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Tunç Soyer: Umut, barış ve adalet dolu bir Türkiye için Genel Başkanımız Kemal Kılıçdaroğlu'nun #yanındayım

Aydın Büyükşehir Belediye Başkanı Özlem Çerçioğlu: Aydınlık yarınlar için daima Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu'nun #yanındayım

Mersin Büyükşehir Belediye Başkanı Vahap Seçer: Dün ne isem bugün de aynıyım #Yanındayım

Adana Büyükşehir Belediye Başkanı Zeydan Karalar: Sayın Genel Başkanım, hep yanındaydık, her zaman yanında olmaya devam edeceğiz.

Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Lütfü Savaş: Güzel ülkemizin geleceği, hak, hukuk ve adalet için #yanındayım Sayın Genel Başkanım.

CHP İstanbul İl Başkanı Canan Kaftancıoğlu: Dün, bugün ve daima… Halkının yanında olan halk ve devlet insanının daima #yanındayım

CHP Genel Başkan Yardımcısı Onursal Adıgüzel: Şartlar ne olursa olsun cumhuriyetimizi demokrasiyle taçlandırma mücadelemizden, adalet mücadelemizden bir adım dahi geri atmayacağız. Bu büyük mücadelede seni asla yalnız bırakmayacağız, #Yanındayım Sayın Genel Başkanım.

CHP Mersin Milletvekili Ali Mahir Başarır: Hak, hukuk ve adalet mücadelemizin lideri, Genel Başkanımız Sn. Kemal Kılıçdaroğlu’nun #yanındayım!

CHP İzmir Milletvekili Atila Sertel: İlk günden son güne… Yürekten sevgiyle… İnançla, kararlılıkla…

CHP Ankara Milletvekili Ali Haydar Hakverdi: Yolun, yolumuzdur. Bu ülkeye güzel günleri hep birlikte getireceğiz. Daima seninleyiz sayın Genel Başkanım.

CHP Sivas Milletvekili Ulaş Karasu: 'Bıraksın peşimizi kendi yüreğinin kabuğunda yaşayanlar' #Yanındayım Sayın Genel Başkanım.

CHP PM Üyesi Eren Erdem: Sanırım ilk söyleyenlerden biriyim. “Partimizin” adayı, Genel Başkanımızdır diye. Genel Başkanımın bu tespit ve çağrısı tümüyle yerindedir.
Artık, her kim bu konuşmayı üstüne alınıyorsa, gereğini açıkça yapmalı, tutumunu ilan etmelidir. Saygılarımla… #seninleyizkılıçdaroğlu

Maltepe Belediye Başkanı Ali Kılıç: İlk günkü kararlılık ve inançla daima #yanındayım Türkiye’nin aydınlık yarınlarını hep birlikte sizin liderliğinizde inşa edeceğiz.

Adalar Belediye Başkanı Erdem Gül: Her koşulda, her yerde yanındayız. Beraber yürüyeceğiz.

Eskişehir Odunpazarı Belediye Başkanı Kazım Kurt: Her koşulda yanındayız Sayın Genel Başkanım

CHP Yüksek Disiplin Kurulu Üyesi Doğuşcan Aydın Aygün: İktidar yolunda sizinle beraberiz sn. Genel Başkanım Kemal Kılıçdaroğlu'nun #yanındayım


PAYLAŞ