Kırklareli’de valinin ardından İl Sağlık Müdürü Cerit de Covid-19’a yakalandı

Fotoğraf: AA

Kırklareli Valisi Osman Bilgin'e koronavirüs teşhisi konmasının ardından Kırklareli İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit'in de testinin pozitif çıktığı öğrenildi. Cerit hastanede tedaviye alınırken, İl Sağlık Müdür Yardımcıları ve özel kalemi de gözlem altına alındı.

Kırklareli Valisi Osman Bilgin’in dün koronavirüs testinin testi pozitif çıktığı açıklanmış ve Bilgin’in kendini 14 gün süreyle vali konağında karantinaya aldığı belirtilmişti. Valiye koronavirüs teşhisi konmasının ardından Kırklareli İl Sağlık Müdürü Çiğdem Cerit’in de testinin pozitif çıktığı öğrenildi.

Cerit, Kırklareli Devlet Hastanesi’nde tedavi altına alınırken, Kırklareli Valiliği’ndeki müdürler, Kırklareli İl Müftüsü Hüseyin Demirtaş ve Kırklareli Belediye Başkanı Mehmet Siyam Kesimoğlu da koronavirüs testi yaptırdı. Kesimoğlu, testinin sonucunun negatif çıktığını duyururken kurum müdürlerinin ve il müftüsünün sonuçlarının beklendiği öğrenildi.

YARDIMCILARI DA GÖZLEM ALTINDA 

Bu arada Cerit’in durumunun iyi olduğu öğrenilirken, Kırklareli İl Sağlık Müdür Yardımcıları ve özel kaleminin de gözlem altına alındığı öğrenildi.

AA

ETİKETLER

Editörün Seçimi