Astrolog Güner: Sene sonunda dünyada sosyalizme geçişle ilgili adımlar atılacak

Küresel ölçekte bir salgının başlayacağını önceden bilen astrolog Dinçer Güner sene sonunda dünyada sosyalizme veya sozyalizme benzeyen bir sisteme geçiş olacağını söyledi.

Habertürk’te Fatih Altaylı’nın TekeTek programında konuşan Güner, dünyanın kova çağına girdiğini belirterek, dünyada insan hakları yönünde gelişmelerin olacağını söyledi.

Dinçer Güner, söz konusu programda ayrıca Jüpiter döngüsü nedeniyle Kasım, Aralık, Ocak, Şubat ayları gibi liderlerin devrilmesi, suikast, hastalıkta ölmesi gibi olayların yaşanabileceğini de belirtti.

‘TEK DEVLET, TEK DÜNYA DÜZENİ…’

Astrolog Güner, “Kova aslında biraz hümanizm ile eşitlik insan haklarıyla alakalıdır ve cinsiyet eşitçiliği vardır işin içinde. Belki bunun adı sosyalizm olmayacaktır, ama sosyalizme benzeyen ya da o tatta bir dünya düzenine geçişle ilgili adımlar atılacaktır. Belki bütün bir dünya ortak bir para birimine dönecek. Kaynaklarımız tükeniyor. Bu kaynakları bütün dünyaya yetebilmesi için sürdürülebilir bir yaşamın olabilmesi için artık bütün dünya ülkelerinin birlikte karar verip ‘Bütün kaynakları ortak bir şekilde nasıl kullanabiliriz’ gibi kararlar alıp işleyebilecekleri bir tek devlet, tek dünya düzeni belki…” şeklinde konuştu.

‘BUNUN ADIMLARINI BU SENE SONU GÖRÜYOR OLACAĞIZ’

Fatih Altaylı’nın “Bunu 200 yıllık bir döngü için söylüyorsunuz değil mi?” sorusu üzerine Dinçer, “bunun adımlarını bu sene sonu, önümüzdeki sene görüyor olacağız” yanıtını verdi.

Astrolog Dinçer, “başka neler olabilir? Dünya üzerinde ayaklanmalar olabilir. Ama genelde bu ayaklanmalar baskıcı rejimlerin getirmiş olduğu kurallara ‘yeter artık’ diyen insanların liderlere karşı çıkmasıyla birlikte ayaklanmalar olabilir. Bu liderler ayaklanmalara karşı koyamadıkları için ya koltuklarını bırakmak durumunda kalacaklar ya da bir şekilde bir düzen değişimi olacak” dedi.

ETİKETLER

Editörün Seçimi