Rabia Naz soruşturması|İfade değiştiren tanığın evine polis baskını

Giresun’un Eynesil ilçesinde 12 Nisan 2018’de evinin önünde yaralı halde bulunan 11 yaşındaki Rabia Naz Vatan’ın şüpheli ölümüne ilişkin başlatılan soruşturmada ifadesini değiştiren Mürsel Küçükal’ın evine polis baskın düzenledi. Rabia Naz’ın babası Şaban Vatan, sosyal medya hesabından “Az önce Mürselin evine Baskın yapıldı. Müjde kızım müjde” mesajı ile video paylaştı.

CANİKLİ'Yİ DOSYAYI KAPATMAYA ÇALIŞMAKLA SUÇLAMIŞTI

1 Mart seçimlerinde yeniden seçilemeyen eski Eynesil Belediye Başkanı'nın yeğeninin Rabia Naz'a çarptıktan sonra küçük kızı evin önüne bıraktığı iddiasını dile getiren baba Şaban Vatan, AKP Genel Başkan Yardımcısı Nurettin Canikli'yi dosyayı kapatmaya çalışmakla suçlamış, Canikli ise baba hakkında suç duyurusunda bulunmuştu.

SORUŞTURMA DEVAM EDERKEN İFADE DEĞİŞTİRMİŞTİ

Soruşturma devam ederken ifade değiştiren ve baba Şaban Vatan’dan şikayetçi olan Mürsel Küçükal, polise başvurarak Vatan ailesinin evlerine yaklaşmasını dahi yasaklatmıştı.

KÜÇÜKAL'IN EVİNE POLİS BASKIN DÜZENLEDİ

Fakat bugün yaşanan önemli bir gelişmeyle, soruşturma devam ederken ifadesini değiştiren Mürsel Küçükal'ın evine polis baskın düzenledi.

‘MÜJDE KIZIM MÜJDE’

Operasyonu Rabia Naz'ın babası Twitter hesabından 'Az önce Mürselin evine Baskın yapıldı. Müjde kızım müjde' mesajı ve paylaştığı bir video ile duyurdu.

ÇOK SAYIDA POLİSİN BASKIN YAPTIĞINI BELİRTTİ

Şaban Vatan Mürsel Küçükal'ın evine çok sayıda polisin baskın yaptığını da belirtti.

ETİKETLER

Editörün Seçimi