O Ses Türkiye'de 'rock' kazandı

TV8'in yarışması O Ses Türkiye'de bu yılın şampiyonu Alkan Dalgakıran oldu. Seda Sayan Alkan'ın yaşadığı birincilik sonrası gözyaşlarını tutamadı.

Seda Sayan'ın takımında yarışan Alkan Dalgarıkan aslen Yalovalı. O Ses Türkiye'de en çok dikkat çeken isimler arasında yer alan Alkan Dalgakıran, Bursa'da eğitim hayatına devam ediyor. 25 yaşındaki Dalgakıran 'Trafik' adında bir müzik grubuna üye.

UYGAR ERDOĞAN FİNALE KALAN DİĞER İSİM OLDU

Finalin diğer ismi de Uygar Erdoğan oldu. Beyazıt Öztürk'ün takımında olan Uygar Erdoğan, 1993 yılında Ankara'da dünyaya geldi. Sivas’lı Erdoğan ailesinin ikinci evladı olan Uygar'ın bir de erkek kardeşi var.

HADİSE GÖZYAŞLARINI TUTAMADI

O Ses Türkiye'de finale dakikalar kaldı. Yavaş yavaş elemelerin olduğu yarışmada ilk veda eden isim belli oldu. Veda eden isim ise Hadise'nin takımından Eyüp Sultan Aylar oldu. Hadise, Eyüp Sultan elendikten sonra sahneye çıktı ve gözyaşlarına hakim olamadı. 

O SES TÜRKİYE ŞAMPİYONLUK ÖDÜLÜ NE?

Geçtiğimiz sezon yarışmayı birinci tamamlayan Ferhat Üngür 500 bin TL para ve hibrit araç ödülünün sahibi olmuştu. Bu sezonda yarışmayı birinci tamamlayan yarışmacıya 500 bin TL para ödülü verileceği iddia ediliyor. Arabanın verilip verilmeyeceği konusunda ise bir bilgi yok.

Milliyet

ETİKETLER

Editörün Seçimi