Yüzüklerin Efendisi'nin oyuncu kadrosu bir araya geliyor

Buluşma, Josh Gad'ın sevilen popüler kültür klasiklerinde yer alan oyuncu kadrolarının anılarını paylaştığı Reunited Apart adlı YouTube şovunda gerçekleşecek.

PROGRAMDA YER ALACAK OYUNCULAR

Miranda Otto, John Rhys-Davies, Sean Bean ve Liv Tyler'ın yanı sıra Sör Ian McKellen, Andy Serkis, Elijah Wood, Sean Astin, Orlando Bloom, Dominic Monaghan, Billy Boyd, Karl Urban ve Viggo Mortensen gibi oyuncular da programda yer alacak. Başka bir deyişle, filmin çekirdek kadrosunun tamamı (merhum Christopher Lee ve bazı yardımcı oyuncular haricinde) programda yer alacak. Oscar ödüllü fantastik film üçlemesinin yönetmeni Peter Jackson da katılım sağlayacak.

'LANET BİR TELEFON GÖRÜŞMESİ NE KADAR ZOR OLABİLİR?'

Independent'ten Louis Chilton'ın haberine göre Gad, bölümü duyurduğu videoda, sadık hobbit Samwise Gamgee rolünü oynayan Astin'e hitap ederek, onu Frodo'yu canlandıran Wood'u görüntülü aramaya ikna ediyor.

"Bir ork ordusuyla defalarca savaştın" diyen God sözlerini şöyle sürdürüyor:

"Dünyadaki en güçlü yüzüğü yok etmek için Uruk-hai'nin pençelerinden kurtuldun, şeytani örümcek Shelob'u yaraladın, Gollum'dan kaçtın. Elijah Wood'la lanet bir telefon görüşmesi yapmak ne kadar zor olabilir ki?"

Oyuncu kadrosunun büyük kısmı videonun sonuna doğru ortaya çıkıyor. Videoda yeniden buluşmanın 31 Mayıs Pazar günü Birleşik Krallık saatiyle 17:00'de (TSİ 19:00) Gad'ın YouTube kanalında gerçekleşeceği duyuruluyor.

Independent Türkçe için çeviren: Kerim Çelik

ETİKETLER

Editörün Seçimi